Міський голова привітав  працівників харчової промисловості з професійним святом

День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня. З нагоди свята Іллінецький міський голова Володимир Ящук подякував людям, які працюють у цій сфері, за їхню роботу, та вручив відзнаки міської ради.

«ТОВ «Люстдорф» є флагманом промислового виробництва не лише на теренах Іллінеччини, а й у нашій області та державі, – зазначив Володимир Миколайович, вітаючи  працівників та керівництво цього підприємства. – Його продукцію знають та люблять далеко за межами Вінниччини. Ви постійно працюєте над підвищенням якості, розширенням асортименту, дбаєте про задоволення потреб споживача.

Впевнений, що завдячуючи самовідданій праці та професіоналізму, золотим рукам і любові до обраного фаху кожного працівника, підприємство  й  надалі буде стрімко  розвиватися. Вдячний Вам за розуміння та підтримку у реалізації важливих для нашого міста соціальних проектів.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, реалізації найсміливіших планів та задумів, нехай ваша праця завжди буде потрібною і корисною, успіхи – вагомими та переконливими!».

Також до Дня захисника України, який відзначався напередодні у суботу, 14 жовтня, компанія «Люстдорф», котра постійно допомагає нашим воїнам на Сході України,  нагородила грошовими преміями працівників підприємства – учасників антитерористичної операції, багато з яких і сьогодні боронять кордони рідної держави. Подякував хлопцям за героїзм і мужність, вірність військовому обов’язку, любов до Батьківщини, привітав зі святом та вручив винагороди – директор з виробництва ТОВ «Люстдорф» Андрій Сопрунов.

Почесними грамотами міської ради було відзначено й кращих працівників ТОВ «Іллінецький цукровий завод».

Leave a reply