Працівники Іллінецького відділення поліції приймали вітання з професійним святом

4 липня у приміщенні  Іллінецького відділення поліції Гайсинського відділу Головного управління Національної поліції України відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. Привітання та подяки правоохоронці Іллінеччини  приймали від Іллінецького міського голови Володимира Ящука, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Любаревича, заступника голови районної ради Віктора Нечипоренка. Посадовці дякували працівникам за самовіддану службу, вірність присязі  та  професіоналізм.

Іллінецький  міський голова Володимир Ящук  відзначив, що в непростих умовах сьогодення, завдяки співпраці міської влади і правоохоронців, відповідальності та наполегливості співробітників Іллінецького відділення поліції забезпечується громадський порядок у населених пунктах Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Також Володимир Миколайович висловив сподівання на те, що правоохоронці будуть і надалі гідно нести свою службу, захищати конституційні права громадян, стояти на сторожі законності та правопорядку.

Привітав своїх колег начальник  поліції Олег Паламаренко, побажавши їм міцного здоров’я, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі.

За сумлінну працю, значний особистий внесок в охорону прав і свобод людини, протидію злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку  та з нагоди Дня Національної поліції в Україні  кращих з кращих відзначено Подяками районної державної адміністрації та районної ради, Грамотами Іллінецької міської ради з врученням подарунків.

Leave a reply