Міський голова привітав працівників поліції з професійним святом

Міський голова привітав працівників поліції з професійним святом
4 липня в Україні відзначають День Національної поліції.
 
Міський голова Володимир Ящук разом із своїми заступниками Олегом Дмитриком та Людмилою Трохимець привітали працівників поліції з професійним святом.
 
«День Національної поліції України – це свято мужніх, відважних та сміливих людей, які щоденно оберігають спокій жителів нашої громади. Кожен поліцейський, який слідує Присязі та вірний Україні – герой. Герой для своєї сім’ї, герой для нашої громади та держави», – наголосив у своєму вітальному слові міський голова.
 
За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, забезпечення громадського порядку на території Іллінецької міської територіальної громади та з нагоди Дня Національної поліції в Україні кращих з кращих нагороджено грамотами Іллінецької міської ради.
 
«Високих вам професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу, міцного здоров’я, благополуччя, добра, злагоди та Перемоги. Бережіть себе!» – додав Володимир Ящук.
 
Начальник сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №5 Вінницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області підполковник поліції Максим Боднюк подякував працівникам поліції за службу та побажав усім міцного здоров’я, сил та мужності. Кращі працівники були відзначені подяками.
Leave a reply