Міський голова привітав працівників Іллінецького відділення поліції Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області з професійним святом

4 серпня в Україні відзначається День Національної поліції України. Ця дата вибрана невипадково. Адже саме в цей день два роки тому Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

З цієї нагоди сьогодні в приміщенні Іллінецького відділення поліції Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відбулись урочисті заходи. З професійним святом правоохоронців Іллінеччини привітали міський голова Володимир Ящук, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, тимчасово виконуюча обов’язки начальника відділення поліції Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Оксана Швець.

«Шановні працівники Національної поліції! Професія, яку ви обрали складна, відповідальна, подекуди, небезпечна. Усі ви, без сумніву, мужні, сильні та самовіддані, – звернувся до винуватців урочистостей міський голова.  Від депутатського корпусу міської ради, виконавчого апарату, усіх жителів об’єднаної громади  та від себе особисто висловлюю вам щиру подяку за вашу невтомну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі.

Бажаю вам, вашим рідним, міцного здоров’я, оптимізму, стійкості та успіхів у службі. Нехай ваші знання, досвід та сумлінна праця  й  надалі сприяють утвердженню Закону».

Кращі працівники Іллінецького відділення поліції Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України нагороджені Почесними грамотами Іллінецької міської ради, районної державної адміністрації та районної ради, Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Святковий настрій усім учасникам урочистостей подарували працівники районного будинку культури та аматори сцени, котрі підготували святковий концерт.

Варто зауважити, що завдяки працівникам поліції Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області  забезпечується охорона публічної безпеки та порядку, протидія злочинності на території Іллінецького району. З початку року працівниками поліції здійснено реагування  на 1964 заяви та повідомлення про злочини та інші правопорушення, з яких до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 205 кримінальних проваджень, з яких, у свою чергу,  закінчено  досудове розслідування по 168 кримінальних провадженнях.

В період з 2014 по 2017 рік  21 правоохоронець з особового складу Іллінецького відділення поліції безпосередньо брав участь  в антитерористичній операцій на території Донецької та Луганської областей.

Leave a reply