Міський голова привітав військовослужбовців Іллінеччини з Днем Збройних Сил

Міський голова привітав військовослужбовців Іллінеччини з Днем Збройних Сил

Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних Сил України Іллінецький міський голова Володимир Ящук разом зі своїм заступником Людмилою Трохимець привітали військовослужбовців та працівників першого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з Днем Збройних Сил України.

Володимир Ящук привітав військовослужбовців з професійним святом та висловив слова вдячності за віддане служіння Вітчизні та належний рівень організації роботи зі зміцнення обороноздатності нашої держави.

«Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного тилу та звершення всіх ваших мрій і побажань. Нехай любов до своєї країни, славетні бойові подвиги наших дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння народу України», – сказав міський голова.

Начальника першого відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Романа Гончарука та начальника відділення рекрутингу та комплектування Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктора Бартоша за сумлінну працю, особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено грамотами міської ради та цінними подарунками.

Leave a reply