Міський голова привітав з Днем Збройних сил України військовослужбовців і службовців Іллінецького ОРВК

Іллінецький міський голова Володимир Ящук, його заступники Олег Дмитрик та Людмила Трохимець привітали з Днем Збройних сил України військовослужбовців і службовців Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату.
«Найцінніше в нашому житті – мир і злагода, тому в усі часи не було вищої честі, ніж захищати рідну країну, – звернувся до учасників урочистостей Володимир Ящук. – Сьогодні, коли на сході нашої держави йдуть військові дії, ми дякуємо усім, хто відстоює суверенітет і незалежність України, дбає про обороноздатність нашої держави, охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку, завдяки кому ми маємо можливість працювати та розбудовувати рідний край. Особливі слова адресую тим хлопцям, які сьогодні присутні в цьому залі, та які з честю виконали свій військовий обов’язок перед народом і державою, й тим, хто в цей час протистоїть ворогові в зоні проведення АТО/ООС. Низький уклін вам від усіх жителів об’єднаної громади та  хай береже вас Господь. 
Від щирого серця вітаю вас зі святом! Бажаю міцного здоров’я, добра, злагоди, достатку і мирного неба над головою».
Військовий комісар Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату, кращі військовослужбовці та службовці Збройних сил України були відзначені подяками міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вірність військовій присязі, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.
Микола Козенко подякував від колективу міському голові, депутатам міської ради за постійну підтримку, допомогу й сприяння в усіх питаннях, придбання сучасного твердопаливного котла, що дало можливість забезпечити належні умови праці в установі.
Leave a reply