Міський голова привітав з ювілейним Днем народження Пацкевич Тамару Олександрівну

Міський голова привітав з ювілейним Днем народження Пацкевич Тамару Олександрівну
Міський голова Володимир Ящук та заступник міського голови Людмила Трохимець привітали із 80-річним ювілеєм Пацкевич Тамару Олександрівну, колишнього директора Іллінецького цукрового заводу, ветерана праці.
 
Більше двох десятиліть Тамара Олександрівна очолювала колектив Іллінецької цукроварні. У цей час підприємство було одним з кращих в Україні, з року в рік тут досягали найвищих показників з виробництва цукру. Про Іллінецький цукровий завод знали далеко за межами Вінниччини.
Володимир Ящук, вручаючи вітальну адресу, подарунок та квіти, звернувся до ювілярки зі щирими словами: «Від депутатів міської ради та від себе особисто дозвольте привітати Вас, шановна Тамаро Олександрівно, з визначною датою! Ваш професіоналізм, вірне служіння обраній справі, багаторічна самовіддана та наполеглива праця принесли вагомий внесок у розвиток Іллінеччини.
 
То ж нехай життя наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за роки трудової діяльності. Нехай завжди надійною підтримкою Вам буде Ваша родина. Дякую за Вашу працю, безмежну відданість професії та щиро зичу міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя».
 
До його привітань доєдналися заступник міського голови Людмила Трохимець, начальник відділу організаційної та інформаційної роботи апарату виконавчого комітету міської ради Оксана Тищик, які подякували іменинниці за мудрість, щедрість душі, небайдужість, побажали здоров’я на довгі літа, щастя, душевної молодості, оптимізму і родинного тепла.
 
У свою чергу ювілярка висловила слова вдячності за увагу та турботу. Поділилася спогадами про свою роботу, відзначивши, що завжди відповідально та з любов’ю відносилася до справи, яку виконувала, й надзвичайно цінує та поважає людей з якими працювала.
 
Ще багато гарних вітань та щирих побажань звучали на адресу ювілярки. Нехай вони всі здійсняться, а подякою Тамарі Олександрівні за її працю буде гідна шана й повага іллінчан.
Leave a reply