Міський голова привітав з професійним святом працівників харчової промисловості

Сьогодні Іллінецький міський голова Володимир Ящук побував на підприємствах харчової промисловості, подякував людям, які працюють у цій сфері, та привітав їх з професійним святом, що відзначається в нашій державі у третю неділю жовтня. Володимир Миколайович зазначив, що трудові колективи харчової галузі вносять вагому частку у розвиток економіки Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, забезпечують жителів нашого краю якісними продуктами харчування. Ці підприємства – основні платники податків до місцевого бюджету. До того ж це робочі місця для більше ніж півтори тисячі іллінчан.
Нам є чим пишатись, бо на теренах громади функціонує один із найбільших національних виробників молочної продукції – ТОВ «Люстдорф», що постачає свою продукцію не лише на ринки України, а й за кордон. Іллінецький цукровий завод – одне з найстаріших підприємств на Вінниччині, яке успішно працює ось уже друге століття. Про якість іллінецького цукру знають далеко за межами нашого району. Духмяний хліб та різноманітна випічка, виготовлена на Іллінціхліб, завоювала прихильність не лише жителів нашого краю.
Володимир Миколайович побажав підприємствам харчової промисловості розвитку, конкурентоспроможності, процвітання, а працівникам – здоров’я, гарного настрою, благополуччя, добробуту, вагомих трудових здобутків.
За сумлінну працю та особистий внесок у розвиток харчової галузі відзначено Подяками міської ради кращих представників ТОВ «Люстдорф», ТОВ «Іллінецький цукровий завод», КП «Іллінціхліб».

Leave a reply