Міський голова привітав з професійним святом працівників підприємств харчової галузі

Міський голова привітав з професійним святом працівників підприємств харчової галузі
У третю неділю жовтня працівники харчової промисловості святкують своє професійне свято.
З цієї нагоди, у понеділок, 18 жовтня, міський голова Володимир Ящук привітав представників підприємств харчової промисловості нашої громади – ТОВ «Люстдорф», ТОВ «Іллінецька цукроварня», КП «Іллінціхліб», а в їхніх особах усіх харчовиків.
«Іллінеччина має потужну харчову промисловість, яка є основою бюджету нашої громади і славить її не лише на місці, а й далеко за межами нашого краю. Від усіх іллінчан дякую трудовим колективам за їх працю, за те що ви сьогодні виготовляєте продукти, на які є попит у споживача, за те, що ваша продукція завжди якісна, а підприємства працюють прозоро, сплачуючи податки у міський та державний бюджети, – привітав харчовиків Володимир Миколайович. – На жаль, через непрості економічні чинники, не розпочав у цьому році виробничий сезон Іллінецький цукровий завод. Однак, я щиро вірю, що цей тимчасовий складний період буде подолано, і вже на наступний рік над містом знову линутиме звичний усім нам заводський гудок.
Вітаючи вас зі святом, зичу вам, шановні трудівники харчової промисловості, міцного здоров’я, наснаги та нових виробничих успіхів!».
За високі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток харчової промисловості кращим працівникам підприємств харчової галузі міський голова Володимир Ящук вручив Почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, грамоти Іллінецької міської ради та пам’ятні подарунки.
Leave a reply