Міський голова привітав з професійним святом працівників прокуратури

Міський голова привітав з професійним святом працівників прокуратури
1 грудня в Україні відзначається День працівників прокуратури.
З цієї нагоди Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав прокурорів Липовецького відділу Немирівської окружної прокуратури Олександра Струся та Юлію Тузюк, котрі відповідно до своїх посадових обов’язків сприяють зміцненню законності й правопорядку на території Іллінецької міської громади, вручив їм грамоти Іллінецької міської ради та пам’ятні подарунки.
«Від міської ради, виконавчого комітету та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та 30-ї річниці створення органів прокуратури України.
Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади – це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Кожен з вас щодня захищає ідеали правової держави та стоїть на варті Закону в усіх сферах життя суспільства.
Щиро зичу вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та злагоди», – звернувся до працівників прокуратури Володимир Ящук.
Привітав колег з професійним святом і начальник сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №5 Вінницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Максим Боднюк.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leave a reply