Міський голова привітав з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим медиків Іллінеччини

Міський голова привітав з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим медиків Іллінеччини

Сьогодні, 28 грудня, міський голова Володимир Ящук разом зі своїми заступниками Олегом Дмитриком та Людмилою Трохимець привітав лікарів та медичних працівників Іллінеччини з прийдешнім Новим Роком та Різдвяними святами.

«Рік, що минає, був непростим випробуванням для всіх нас. Проте разом, ми долали всі негаразди. Ви ж, немов на передовій, щоденно самовіддано охороняєте найбільші цінності, які даровані людині – її життя та здоров’я, а особливо зараз, в період світової пандемії COVID-19.

Ваш професіоналізм, досвід, чуйність та милосердя дають можливість багатьом іллінчанам повернутися до активної діяльності, знову відчути радість життя, дарують надію на одужання. За це велика вдячність від жителів нашої громади», – сказав у своєму вітальному слові міський голова.

Володимир Ящук також наголосив, що міська рада завжди підтримує галузь охорони здоров’я та постійно працює  аби створити належні умови праці для медиків та забезпечити надання якісних медичних послуг населенню.

«Зичу усім вам міцного здоров’я, наснаги, оптимізму, родинного затишку, звичайного людського щастя. Щасливих і радісних вам свят!» – додав міський голова.

До святкових вітань також приєдналися головні лікарі комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради Микола Масленчук та комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок. Вони подякували міському голові за співпрацю та побажали усім міцного здоров’я, миру та всіляких гараздів.

То ж нехай усі побажання, які звучали у цей день, обов’язково здійсняться, а наступний 2022 рік стане роком нових можливостей, успіхів та досягнень.

Leave a reply