Міський голова привітав журналістів місцевих ЗМІ з професійним святом

Традиційно 6 червня представники мас-медіа відзначають професійне свято – День журналіста. З цієї нагоди міський голова Володимир Ящук привітав  колективи приватного підприємства «Редакція газети «Трудова слава», комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» з професійним святом та побажав їм нових творчих злетів, відзначивши, що об’єктивне та неупереджене висвітлення подій є надзвичайно важливим і для жителів громади, і для  міської влади.

Я хочу подякувати за вашу важливу роботу, професійний погляд на події та факти  суспільного життя, за підтримку й розуміння. Журналісти місцевих засобів масової інформації ніколи не стояли осторонь життя міської об’єднаної територіальної громади. Саме від вас іллінчани  дізнаються про діяльність міської влади, про здобутки наших краян, про цікавих і талановитих людей, про наші успіхи та поразки. Бажаю вам сміливих проектів, нових цікавих тем та виключно добрих новин! – звернувся до присутніх очільник міста. Кращих  журналістів було відзначено почесними грамотами міської ради з  врученням  пам’ятних подарунків.

Міський голова привітав з ювілейним днем народження редакторку приватного підприємства «Редакція газети «Трудова слава» Наталію Таранюк, яка 25 років очолює районний часопис, дбає про те, щоб газета була цікавою для читача, мала свій неповторний стиль та  дизайн. Він побажав ювілярці міцного здоров’я, добра, благополуччя, молодості душі  та  творчої наснаги, вручив вітальну адресу, грамоту, квіти та подарунок.

Leave a reply