Міський голова привітав журналістів з професійним святом

Традиційно, 6 червня, представники медіа-сфери відзначають професійне свято – День журналіста.

З цієї нагоди Іллінецький міський голова Володимир Ящук, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, голова районної ради Сергій Загороднюк, заступник міського голови Людмила Трохимець привітали колективи районної газети «Трудова слава» та Іллінецької районної редакції радіомовлення. На адресу працівників засобів масової інформації прозвучали багато щирих привітань та побажань.

Міський голова Володимир Ящук побажав журналістам невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, міцного здоров’я, щастя, удачі, творчих успіхів, добрих і позитивних новин.

Він подякував працівникам місцевих засобів масової інформації за співпрацю,  оперативне, повне й всебічне висвітлення важливих суспільних тем економічного,  соціального, культурного життя міської об’єднаної громади, за цікаві репортажі про людей, котрі сумлінно працюють задля блага рідного краю.

Не обійшлось у цей день без нагород та подарунків. За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі Грамотою міської ради було відзначено головного редактора приватного підприємства «Редакція районної газети «Трудова слава» Наталію Таранюк та редактора комунального підприємства «Іллінецька районна редакція радіомовлення» Руслану Момот. Колективам газети та радіо Володимир Миколайович вручив пам’ятні подарунки.

 

Leave a reply