Міський голова привітав з Днем пам'яті та примирення, Днем Перемоги жителів сіл Борисівка та Неменка

8 та 9 травня урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулись у  кожному населеному пункті міської об’єднаної територіальної громади. Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступники міського голови та працівники міської ради взяли участь у мітингах-реквіємах у селах Неменка та Борисівка.

Вітаючи зі святом  усіх учасників урочистих заходів Володимир Миколайович сказав:

«9 травня – свято слави і непереможності нашого народу. Свято вшанування усіх тих, хто відстояв честь, свободу і незалежність своєї держави, хто віддав в ім’я рідної країни найдорожче – життя. Це яскрава демонстрація всенародної поваги до ветеранів війни, героїв фронту і тилу, всіх творців історичної Перемоги.

Доземний уклін і безмежна синівська вдячність ветеранам. Усім, хто воював на фронтах Другої світової війни, виніс роки окупації  та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Їх доля, їх життєвий шлях – справжній урок історії, який не можна забувати. Бо поки живе пам’ять – живе людина, продовжується рід людський, міцно стоїть держава.

Зі святом великої Перемоги! З Днем пам’яті та примирення! Міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, миру й злагоди в Україні».

Leave a reply