Міський голова привітав зі святом працівників податкової служби Іллінеччини

Міський голова привітав зі святом працівників податкової служби Іллінеччини

Сьогодні, 2 липня, працівники податкової служби України відзначають своє професійне свято.

Міський голова Володимир Ящук разом зі своїми першим заступником Олегом Дмитриком та заступником з питань діяльності виконавчих органів ради Людмилою Трохимець привітали працівників і ветеранів податкової служби Іллінеччини з Днем податківця України.

Володимир Миколайович вручив подяки міської ради, квіти та подарунки головному державному ревізору-інспектору Немирівського відділу камеральних перевірок Управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Людмилі Бровій та старшому державному інспектору Іллінецької державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Аллаі Філоновій.

«Від вашого професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості залежить зростання податкових надходжень у місцевий бюджет, а значить і рівень життя населення, розвиток інфраструктури», – звернувся міський голова до працівників податкової служби Іллінеччини.

Володимир Ящук побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, сімейного затишку, впевненості у завтрашньому дні й нових досягнень. 

Leave a reply