Міський голова Володимир Ящук провів нараду за підсумками першого кварталу 2022 року

Міський голова Володимир Ящук провів нараду за підсумками першого кварталу 2022 року
Сьогодні, 16 травня, міський голова Володимир Ящук провів нараду зі своїми заступниками, секретарем міської ради, керуючою справами виконавчого комітету, старостами, начальниками та працівниками управлінь і відділів, працівниками апарату міської ради, головними лікарями закладів охорони здоров’я, директорами освітніх закладів, керівниками комунальних підприємств і установ міської ради за підсумками першого кварталу 2022 року та щодо основних завдань і пріоритетів на другий квартал. Участь у нараді взяв голова Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік.
 
Володимир Миколайович розповів про економічну ситуацію в громаді, наголосив на ефективному, економному, раціональному використанні бюджетних коштів, необхідності оптимізації штатів закладів та установ, виконавчих органів міської ради. Далі обговорювалось питання підготовки закладів соціальної сфери громади до опалювального сезону 2022-2023 років.
 
Про те, що кожний на своєму робочому місці, забезпечує надійний тил для нашого фронту, сказав у своєму виступі голова Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік. Він зазначив, що Збройні Сили України допомагають нам, створюючи умови для життя і роботи, захищаючи рідну землю від російських окупантів, а ми повинні працювати задля економічного розвитку держави.
 
У ході проведення наради з інформацією про виконання бюджету та видатки територіальної громади за 4 місяці 2022 року виступила начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Тетяна Миколаївна зазначила, що у порівнянні з плановими показниками надходження до бюджету громади зменшились майже на 2,5 млн гривень. Що стосується видатків, то фінансуються захищені статті витрат – заробітна плата, енергоносії, медикаменти та заходи щодо зміцнення обороноздатності нашої держави.
 
Про організацію освітнього процесу та здобуття загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, завершення 2021-2022 навчального року, складання випускниками шкіл національного мультимедійного тесту розповіла начальник управління освіти міської ради Світлана Крот.
 
Про стан справ в галузі охорони здоров’я інформували головний лікар КНП «Іллінецька міська лікарня» міської ради Микола Масленчук та КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок.
 
Про роботу закладів культури в умовах воєнного стану доповідала начальник управління культури міської ради Юлія Весна.
Про кількість жителів інших регіонів, які змушені були покинути свої домівки через військові дії на цих території, та на даний час проживають в нашій громаді, роботу щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб, видачі відповідних довідок, прийняття заяв на виплату державної допомоги інформувала начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради Людмила Цінська.
 
Leave a reply