Міський голова Володимир Ящук привітав аграріїв Іллінеччини з професійним святом

Міський голова Володимир Ящук привітав аграріїв Іллінеччини з професійним святом

Сьогодні, 23 листопада, міський голова Володимир Ящук привітав працівників сільського господарства Іллінеччини з професійним святом.

«Сільське господарство – це основа економіки нашої держави, а благородна та непроста ваша праця завжди була і буде головною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання», – наголосив міський голова у своєму вітальному слові.

Володимир Миколайович подякував керівникам сільськогосподарських підприємств за їхню  допомогу та підтримку у реалізації багатьох проектів, спрямованих на розвиток соціальної сфери, особливо у сільській місцевості.

«Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя та благополуччя. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються у життя всі плани, задуми на благо розквіту нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу», – додав Володимир Ящук.

За відданість справі, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращих працівників аграрної галузі було нагороджено вітальним листом міністра аграрної політики та продовольства України, Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради та грамотами Іллінецької міської ради з цінними подарунками.

Leave a reply