Міський голова Володимир Ящук привітав державних службовців з професійним святом

Міський голова Володимир Ящук привітав державних службовців з професійним святом
З нагоди Дня державної служби України Іллінецький міський голова Володимир Ящук вручив подяки Іллінецької міської ради начальнику Іллінецької Державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Лесі Бондар, начальнику відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Дмитру Берднікову, начальнику управління Державної казначейської служби України в Іллінецькому районі Наталії Ямковій, подякував за співпрацю, реалізацію багатьох важливих завдань, що сприяють соціально-економічному розвитку Іллінецької міської територіальної громади. В їх особі привітав усіх державних службовців з професійним святом.
Володимир Миколайович наголосив, що суспільство покладає на працівників органів державної виконавчої влади особливо важливі функції, довіряє вирішувати складні державні завдання, а робота державних службовців – важлива, клопітка і відповідальна, від знання справи та наполегливості кожного з них залежить розвиток країни, її успіх і перспектива.
Побажав усім міцного здоров’я,  невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!
Leave a reply