Міський голова Володимир Ящук привітав дітей пільгових категорій з Днем Святого Миколая

Міський голова Володимир Ящук привітав дітей пільгових категорій з Днем Святого Миколая

Щорічно Святий Миколай, який є символом дива та покровителем дітей, закликає нас ставати добрішими та дарувати часточку добра іншим людям.

Цього свята з нетерпінням чекають діти, бо ж щиро вірять, що добрий Покровитель допоможе здійснити їхні найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі.

Напередодні Дня Святого Миколая Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник міського голови Людмила Трохимець разом зі Святим Миколаєм завітали до Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міської ради та Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 міської ради аби привітати з прийдешнім святом дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дітей, чиї батьки захищали територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України, дітей з особливими освітніми потребами та діток з багатодітних родин аби вручити їм подарунки.

З щирими святковими привітаннями до дітей звернувся міський голова Володимир Ящук

«Нехай Святий Миколай Чудотворець дарує всім діткам міцне здоров’я та здійснить найзаповітніші мрії. А ми дорослі в свою чергу докладемо всіх зусиль, щоб створити якнайкращі умови для вашого навчання та розвитку. Бажаю вам, у ці святкові дні, миру, світла, добра та, щоб ваше життя було наповнене щастям і чудесами», – сказав Володимир Ящук.

Людмила Трохимець також привітала діток з наступаючими новорічними святами та побажала аби Святий Миколай подарував усім діткам надію, щастя, здоров’я, здійснення найпотаємніших дитячих мрій та багато приємних подарунків.

Як і має бути у такий день, усі дітки отримали від міського голови солодкі подарунки, а діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування окрім солодощів ще й матеріальну допомогу. 

Загалом, у цей передсвятковий день, більше тисячі дітей пільгових категорій Іллінецької  громади отримали подарунки від міського голови, на загальну суму понад 50 тис. грн. 29 дітей-сиріт та дітей, які перебувають під опікою та піклуванням отримали матеріальну допомогу на загальну суму 14 500 грн.

Leave a reply