Міський голова Володимир Ящук привітав енергетиків з професійним святом

Міський голова Володимир Ящук привітав енергетиків з професійним святом

Сьогодні, 22 грудня, Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав колектив СО «Іллінецькі електричні мережі» АТ «Вінницяобленерго» з професійним святом – Днем енергетика.

«Ваша робота надзвичайно важлива. Ви забезпечуєте безперебійне функціонування промисловості, зв’язку, соціальної сфери та комфорт в оселях кожного з іллінчан. Від вас, без перебільшення, залежить настрій людей, їхня робота, їхній побут. Ціную та дякую вам за  великі зусилля, професіоналізм та вміння, яких вимагає ваша праця» – сказав Володимир Ящук у своєму вітальному слові.

Привітав трудовий колектив і директор СО «Вінницькі східні електричні мережі» Ігор Павлов. Він подякував кожному з присутніх за професійне виконання своїх обов’язків та побажав усім міцного здоров’я, миру, добра та достатку.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки кращих працівників енергетичної галузі Іллінеччини нагороджено Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, грамотами Іллінецької міської ради з цінними подарунками, грамотами АТ «Вінницяобленерго» та грамотами профспілки підприємства. Кращі працівники року були занесені на Дошку пошани АТ «Вінницяобленерго».

Leave a reply