Міський голова Володимир Ящук взяв участь в онлайн-семінарі «Громадська інфраструктура» та розповів про досвід громади щодо роздільного збору, сортування та переробки ТПВ

Міський голова Володимир Ящук взяв участь в онлайн-семінарі «Громадська інфраструктура» та розповів про досвід громади щодо роздільного збору, сортування та переробки ТПВ
Будь-яку проблему можна перетворити у свою перевагу, навіть сміття. З такими словами Іллінецький міський голова Володимир Ящук звернувся до учасників онлайн-семінару «Громадська інфраструктура», участь у якому взяли близько 130 голів територіальних громад.
Головним питанням, яке обговорювалося на онлайн-семінарі був розвиток громадської інфраструктури.
Володимир Миколайович поділився з учасниками семінару досвідом нашої громади щодо запровадження роздільного збору, сортування та переробки ТПВ та розповів, як будувався та працює сміттєсортувальний комплекс потужністю 120 куб. м на добу.
Розповів Володимир Ящук і про виробництво тротуарної плитки та дорожніх бордюрів з піску та поліетилену
Важливу роль, за словами Володимира Миколайовича, у формуванні екологічної культури населення нашої громади відіграють активісти та громадські організації, спільно з якими проводяться екологічні акції по школах, форуми для молоді.
У 2018 році Іллінецька міська рада підписала Меморандум про співпрацю у сфері поводження з відходами із сусідніми громадами.
Місто Іллінці стало переможцем Всеукраїнського Конкурсу «SMART МІСТО 2019» у номінації «Екологічно відповідальне місто» та за використання розумних технологій для захисту міської екосистеми.
Також міський голова наголосив, що найближчим часом планується досягти навантаження на полігон ТПВ – 5% шляхом термічної утилізації неліквідних ТПВ.
Учасники семінару подякували Володимиру Миколайовичу за цікаву інформацію та обмін досвідом.
 
Leave a reply