Міський голова вручив грамоти з нагоди Дня Конституції України

Міський голова вручив грамоти з нагоди Дня Конституції України
Конституція – документ особливого правового статусу нашої держави.
 
Про історію підписання Основного Закону нашої держави, яке стало результатом напруженої і тривалої роботи, гострих дискусій та обговорень сьогодні, 27 червня, під час урочистостей з нагоди Дня Конституції України, які відбулися у приміщенні Іллінецької міської ради, розповів директор Іллінецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Сергій Семенюк під час урочистостей з нагоди Дня Конституції України.
 
Міський голова Володимир Ящук привітав усіх присутніх з 26-ріницею Конституції України та побажав міцного здоров’я та впевненості у безхмарне майбутнє нашої України.
 
«Вірю, що ми неодмінно переможемо і житимемо щасливо у демократичній, вільній, незалежній Україні. Все буде Україна! Слава Україні!» – сказав Володимир Миколайович.
 
За сумлінну працю, активну життєву позицію, самовіддане служіння Українському народу, патріотизм, активну волонтерську діяльність грамотами Іллінецької міської ради та цінними подарунками нагороджено кращих представників нашої громади. Серед них двоє військовослужбовців, які захищають незалежність, територіальну цілісність України та наше майбутнє на передових позиціях – Володимир Синчук, який наразі перебуває у короткостроковій відпустці та Юрій Ямковий – проходить реабілітацію після важкого поранення. Вони отримали також рюкзаки з речами першої необхідності для воїна.
 
«Дякую вам за мужність, за відданість рідній країні, за все, що ви робите для ПЕРЕМОГИ! Бажаю вам міцного здоров’я та сили. Бережіть себе!» – звернувся міський голова до наших земляків – захисників України.
 
Всі учасники урочистого зібрання отримали від директора Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Наталії Покрищук пам’ятний подарунок у вигляді закладки для книги, на яких надруковані цікаві факти про Основний Закон України.
 
Також повідомляємо, що з нагоди Дня Конституції України в Іллінецькій міській мультимедійній бібліотеці діятиме тематична книжкова виставка «Ти – громадянин вільної держави!».
Leave a reply