Міський голова з робочою поїздкою побував у селах Жорнище та Красненьке

Літні погожі дні – це найкраща пора, коли потрібно чимало зробити в напрямку підготовки до осінньо-зимового періоду: утеплити приміщення, відремонтувати системи опалення та  теплотраси, провести заміну котлів на енергоефективні, заготувати паливо на зиму.

На сьогоднішній день в міській об’єднаній територіальній громади роботи у повному розпалі. Їх якість і строки виконання на особистому контролі в міського голови Володимира Ящука.  Вчора Володимир Миколайович проінспектував хід проведення робіт щодо заміни старих опалювальних котлів, які вже давно відпрацювали свій ресурс, на сучасні та енергетично економніші  в Жорнищенській та Красненьківській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів.

Спочатку міський голова побував у селі Жорнище, де спільно з  в.о. старости  села Жорнище Оксаною Письменною, директором школи Михайлом Старовірцем обговорили ще й питання щодо будівництва нової огорожі біля школи та укладення тротуарною плиткою  доріжки до центрального входу.

У Красненькому Володимир Миколайович ознайомився як триває підготовка  школи до нового навчального року, поспілкувався з працівниками освітнього закладу та разом з директором школи Галиною Брижак, в.о. старости сіл Красненьке та Лиса Гора Валерією Підлісняк, підрядником з виконання робіт  обговорили робочі моменти щодо встановлення 2 сучасних  енергоефективних піролізних котлів та проведення енергоаудиту системи опалення. Не оминув міський голова своєю увагою й сільський будинок культури та бібліотеку. Зустрівся з директором будинку культури Ніною Метельською, керівниками СТОВ «Нива», які пообіцяли допомогти матеріалом для утеплення даху закладу культури.

Leave a reply