Міський голова завітав на новорічний концерт у Романово-Хутірський сільський клуб

Міський голова завітав на новорічний концерт у Романово-Хутірський сільський клуб

Сьогодні, 31 грудня, за кілька годин до Нового року жителі села Романово-Хутір зібралися у теплому та затишному сільському клубі на святковий новорічний концерт. Завітали на свято й поважні гості депутат обласної ради, директор Іллінецького аграрного фахового коледжу Василь Пиндус, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик та староста Іллінецького старостинського округу Сергій Кондратюк.

У сільському клубі, тепло та комфортно, а це завдяки тому, що нещодавно тут, за кошти місцевого бюджету, було встановлено повітряну систему опалення та сучасний дров’яний котел. І тепер ніякі морози і холоди не можуть стати не заваді культурного та живого спілкування, активного та змістовного дозвілля жителів Романово-Хутора.

Міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, добра та достатку у Новому році всім присутнім бажали депутат обласної ради Василь Пиндус, Іллінецький міський голова Володимир Ящук та староста Іллінецького старостинського округу Сергій Кондратюк.

Активні та небайдужі жителі села, студенти Іллінецького аграрного фахового коледжу, які долучилися до ремонтних робіт у сільському клубі отримали грамоти Іллінецької міської ради та грошову винагороду від Іллінецького аграрного фахового коледжу.

Веселою новорічною піснею та запальними танцями всіх присутніх, зі сцени, вітали Дід Мороз, Снігуронька, колядники.

 

Leave a reply