Міський голова зустрівся з податківцями

Міський голова зустрівся з податківцями
Сьогодні, 8 квітня, Іллінецький міський голова Володимир Ящук зустрівся з Уповноваженою особою Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Лілією Пастушенко та начальником Іллінецької ДПІ Головного управління ДФС України у Вінницькій області Лесею Бондар.
 
Також участь у зустрічі взяли заступник міського голови Людмила Трохимець, начальник управління економічного розвитку та інвестицій міської ради Олег Дмитрик та начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська.
 
Під час зустрічі обговорювалися питання, що стосуються загальної фінансової ситуації в Іллінецькій міській територіальній громаді, дотримання податкової дисципліни суб’єктами господарської діяльності та перспективи виконання дохідної частини бюджету громади.
 
Лілія Василівна акцентувала увагу на високій податковій культурі господарюючих субʼєктів громади та зорієнтувала присутніх на можливі ризики, що спричинені наявністю розбіжностей у законодавстві.
 
Леся Леонтіївна надала розʼяснення щодо переваг користування електронними серверами ДПС України.
 
Міський голова Володимир Ящук, у свою чергу, наголосив на готовності депутатського корпусу, виконавчого комітету міської ради ,спеціалістів громади до якісної та ефективної співпраці громади , податкової служби та платників податків спільно забезпечити виконання дохідної частини бюджету у суворих умовах карантинних обмежень без додаткових навантажень на субʼєктів та дефіциту коштів для бюджетних установ.
Leave a reply