Міжобласний семінар - зустріч

28 березня 2018 року  на базі Іллінецького НВК «ЗОШ  І – ІІІ ступенів –  гімназія №2» за ініціативи Вінницького ЦРМС та за підтримки «U – LEAD з Європою» відбувся семінар – практикум за участі педагогів  з ОТГ  Сумської та Хмельницької областей.

Учасників семінару привітала начальник управління освіти Іллінецької міської ради Крот С.В. , яка розпочала зустріч з презентації про успішний досвід управління освітою в об’єднаній територіальній громаді.

Директор школи Гобеляк Р.О. поділилася досвідом роботи зі створення опорної школи, про участь у пілотному проекті реформування початкової школи, продемонструвала оснащення учбових кабінетів сучасними засобами ІКТ.

Після виступів  гості взяли активну участь у обговорені, висловлювали свої думки та ставили запитання щодо розвитку  освітнього процесу в  ОТГ.

Участь у обговоренні також взяли заступник начальника управління освіти Животівський О.Ю., методисти .

Делегати семінару відвідали один із найкращих ДНЗ міста –  КЗ «Іллінецький ДНЗ №4 «Малятко». Про сьогодення та перспективи розвитку дошкільної освіти в умовах децентралізації  на прикладі свого закладу цікаво та переконливо розповіла   завідувач  Бойко О.П.

Побували освітяни в Центрі дитячої та юнацької творчості, відвідали майстер – класи з кераміки та виготовлення сувенірів до Великодня. Про історію створення та діяльність свого закладу розповів директор  Школьний І. С. На згадку про зустріч гостям подарували декоративні обереги, виконані вихованцями Центру.

Саме такі зустрічі – це унікальний шанс обміну досвідом з колегами з інших регіонів з метою успішного розвитку освіти в Новій українській школі.

Leave a reply