Молодь зацікавила історія успіху Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади

Спілкування з активною молоддю – це завжди позитивні емоції та цікаві ідеї й судження. У вівторок до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади завітали учасники програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець». Метою зазначеної програми є ознайомлення молоді з процесами державотворення, діяльністю органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень.
То ж молодим людям було цікаво побувати й в об’єднаній громаді та почути з перших вуст, що змінилось після впровадження реформи децентралізації.
Заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець всебічно презентувала нашу громаду, навела статистичні порівняльні дані, розповіла про бюджет, основні економічні показники, проєкти, які було реалізовано з часу об’єднання, успіхи, досягнення та проблеми.
Майбутні державотворці мали можливість задати питання, які їх цікавили. А питання були змістовні та глибокі, що свідчить про те, вони справді готові долучитися до впровадження якісних змін в нашій державі. Цікавило їх зокрема у чому секрет успіху Іллінецької ОТГ, як розвивається малий бізнес, чи створюються робочі місця на селі, наскільки соціально активна наша молодь, як вдалось у місті й селах запровадити роздільний збір твердих побутових відходів, у чому бачимо туристичний потенціал свого регіону та ін.
Далі молоді люди ознайомились з роботою сміттєсортувального комплексу, побачили, що можна виробляти зі звичайного піску та поліетилену, побували на одному з найбільших в Україні молокопереробних підприємств ТОВ «Люстдорф».
Іллінецька міська об’єднана громада рада бути причетною до цього перспективного проекту. Щиро зичимо майбутнім  державотворцям міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів у реалізації всіх планів і задумів.
 
Leave a reply