Молодим, талановитим, успішним жителям громади присвоєно звання "Молода людина року - 2019"

У неділю, 30 червня, в Україні відзначався День молоді. Це свято юності, веселощів та позитиву, а також чудовий привід зібратися разом компанією і відмінно провести час. 
Цьогоріч іллінчани та гості міста святкували День молоді на Європейській площі. Культура та креативність, ввічливість та інтелект, атмосферність і людська теплота – це ті ресурси та емоції, якими була наповнена центральна площа нашого міста.
Святковий концерт та урочисту церемонію нагородження номінантів щорічного міського конкурсу «Молода людина року- 2019» традиційно розпочали молоді та юні таланти Іллінеччини Анастасія Денисюк, Юлія Гончарук, сестри Карина та Ірина Баніт – вихованці студії естрадного співу (викладач Ірина Поліщук). Свій спів дарували також Мар’яна Уманська, Юрій Борта та Володимир Піндюрін, який , до речі, був визнаний переможцем у номінації «Молодий працівник агропромислової галузі».
Взагалі, цьогоріч, на розгляд оргкомітету конкурсу було подано 30 заявок у 19 номінаціях. Найкращих обирали серед молодих виробничників і робітників, працівників агропромислової галузі і правоохоронних органів, рятувальників та економістів, аматорів культури і мистецтва, спортсменів, лідерів шкільного та студентського самоврядування, підприємців, молодих вчителів, вихователів, державних службовців і посадовців органів місцевого самоврядування.
Так, у номінації «Відкриття в області культури і мистецтва» визнання отримала Зоряна Настич, працівник Центру культури, мистецтва та естетичного виховання, активна учасниця художньої самодіяльності, авторка сучасних проектів дизайнерського озеленення нашого міста. Серед молодих виробничників найкращим був Артур Кирилюк, представник ТОВ «Люстдорф», а у своїй робітничій професії – Володимир Караваєв, працівник КП «Добробут» міської ради.
Серед посадових осіб місцевого самоврядування перевагу члени оргкомітету віддали сумлінній, активній Наталії Яковенко, головному спеціалісту з публічних закупівель апарату виконавчого комітету Іллінецької міської ради.
Найкращим молодим державним службовцем оголошено Тетяну Сороколіту, спеціаліста управління Державного казначейства України в Іллінецькому районі.
На освітянській ниві найкращим молодим вчителем року серед 4 претендентів було обрано Ганну Вітковську, учительку Лисогірської ЗОШ І-ІІ ст, а в номінації “Молодий вихователь року” – Надію Бобровську (Іллінецький дошкільний навчальний заклад «Малятко»).
Молодим економістом цього року стала Олена Ткаченко, головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Іллінецької міської ради. А медичним працівником – Богдан Карпина, завідуючий відділенням екстреної медичної допомоги Іллінецької центральної районної лікарні 
Серед лідерів самоврядування освітніх закладів громади також обрали найкращих – Ярослава Пустовіта, учня Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- гімназія №2» , та Світлану Козачишину, студентку Іллінецького державного аграрного коледжу.
За професіоналізм та сумлінне виконання своїх обов’язків були відзначенні Олександр Недошовенко – старший дільничний офіцер Іллінецького відділення поліції Гайсинського відділу поліції головного управління Національної поліції у Вінницькій області у номінації «Молодий працівник правоохоронних органів» та Максим Урбанський – молодший лейтенант Іллінецької державної пожежної рятувальної частини №18 – молодий рятівник року.
Ігор Микитюк – помічник суді Іллінецького районного суду, визнаний молодим правозахисником року. А молодим журналістом оголошено фотокора, журналіста районної газети “Трудова слава” Володимира Куцака. Статуетку та звання “Волонтер року” отримав Денис Ткач – учень Іллінецької загальноосвітньої школи №1, відмінник навчання, призер Всеукраїнських предметних олімпіад, президент школи, активний учасник волонтерського руху серед молоді. Він є організатором волонтерських акцій «Милосердя», «Допомога воїнам АТО».
Юлію Мациборко, відзначили як молодого, успішного підприємця.
Серед молодих спортсменів, які з честю представляють нашу громаду на всеукраїнському та обласному рівнях, за результатами голосування переможцем у номінації «Відкриття в області спорту» визнано Василя Цеплого.
Усім лауреатам, переможцям цьогорічного конкурсу, Іллінецький міський голова Володимир Ящук та заступник міського голови вручили цінні подарунки та пам’ятні відзнаки.

 

Leave a reply