Урок мужності в міській мультимедійній бібліотеці

Кажуть, що на долю кожного з поколінь припадає як мінімум одна війна. На долю тих, хто народився 50-60рр. ХХ ст. випала мабуть одна з найбільших суперечливих воєн – війна в Афганістані, яка продовжувалась більше 9 років і стала однією із кривавіших сторінок історії нашої країни.
Через горнило Афганської війни пройшло понад 160 тис. українців. Серед них багато й наших земляків.
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди в Іллінецькій міській мультимедійній бібліотеці відбувся урок мужності: «Мужність! Відвага! Честь!», учасниками якого були студенти Іллінецького державного аграрного коледжу.
На захід було запрошено воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій військовий обов’язок на території інших держав. Своїми спогадами про вогняні роки Афганської війни та приклади мужності, вірності військовому обов’язку, який виконали тисячі відданих синів і дочок України, поділилися з присутніми Білозор Василь Вікторович та Толстой Олександр Анатолійович – воїни-інтернаціоналісти, котрим випала доля воювати в тій далекій державі, там вони навчилися по справжньому цінувати життя, відданість, дружбу, надійне плече товариша…
Про миротворчу місію в Чехословаччині та своє перебування в тій державі розповів Цінський Віктор Вікторович.
Також на захід було запрошено безпосередніх учасників АТО: Стельмащука Миколу Сергійовича, Кальчука Сергія Станіславовича, Приймака Олексія Валерійовича, які розповіли про жахливі події, що назавжди закарбувалися в їхній пам’яті, адже вони зовсім недавно повернулися зі сходу.
На завершення уроку мужності шановані гості заходу звернулися до студентів з побажаннями, бути мужніми, гідними патріотами нашої Батьківщини.
Захід доповнили кадри кінохроніки про події війни в Афганістані та кадри про події АТО. Проникливо декламували вірші приурочені цій темі студенти коледжу.
Бібліотекарями було презентовано книжкову виставку «Життя, опалене війною».

Leave a reply