Ми будемо й надалі підтримувати втілення проектів, які важливі для мешканців громад, - Сергій Борзов

Ми будемо й надалі підтримувати втілення проектів, які важливі для мешканців громад, - Сергій Борзов
У рамках робочої поїздки до Іллінецької міської територіальної громади, Голова ОДА Сергій Борзов разом із народним депутатом України Іриною Борзовою проінспектували відновлення дороги по вул.Мирна в м.Іллінці.
 
Тут було проведено капітальний ремонт дороги протяжністю 373 м. п. та укладено асфальтобетонне покриття площею 1897 м2 . Проєкт реалізовано на умовах конкурсного відбору до фінансування за рахунок ДФРР та співфінансування з місцевого бюджету. На його на реалізацію було спрямовано кошти державного дорожнього фонду у сумі 722,3 тис грн та кошти місцевого бюджету – 127,5 тис грн.
 
Проінспектувавши об’єкт, очільник області зазначив: «Дуже приємно, коли у громадах справді працюють для людей та демонструють гарні результати. Безумовно, ми будемо й надалі підтримувати втілення проєктів, які важливі для місцевих мешканців. У 2022 році планується залучити кошти з ДФРР для громад з метою покращення стану доріг, адже така нагальна потреба є не лише на автошляхах міжнародного значення, а й у місцевих громадах».
 
Народний депутат України Ірина Борзова додала: «Це реальний приклад співпраці територіальної громади та держави. Роботи виконані за рахунок співфінансування коштів Державного та місцевого бюджетів. Програма Президента щодо ремонту доріг у нашій державі діє, ремонтуються дороги не лише державного значення, а що надзвичайно важливо й комунальні дороги місцевого значення. Безумовно, місцевим громадам потрібні якісні дороги, тож ми продовжуємо роботу в цьому напрямку».
 
У свою чергу Іллінецький міський голова Володимир Ящук зазначив: «Це перша вулиця, яку ми відновили у 2021 році. Ми вирішили розпочати саме з неї, адже дорога на цій вулиці вже давно потребувала ремонту, тут збудовано та функціонують храм Святого Миколая Православної Церкви України, костел, поряд єврейське кладовище”.
 
Володимир Миколайович також наголосив, що в нашій громаді було відновлено ще шість доріг завдяки співфінансуванню з державного дорожнього фонду та міського бюджету.
Leave a reply