Іллінецькі школярі - переможці чемпіонату області з футзалу

Відповідно до Положення про  обласну Спартакіаду серед школярів 16 лютого 2018 року в м. Калинівка проходили фінальні обласні змагання  з футзалу.  В них брали участь вихованці  Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія  №2» та Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Серед учасників команд були учні з Тульчинського, Ямпільського, Немирівського районів, міст Калинівка,  Хмільник, Могилів – Подільський та Вінниця.

Потрібно виділити  особливий вольовий фактор психології спортивного змагання з футзалу. Проявлена нашими школярами воля до перемоги дозволила досягти бажаного результату – перемоги над  гідними суперниками та завоювання чемпіонського титулу області. Спортсмени відчайдушно змагалися за перемогу.  Під час заходу діти показали як уміють достойно долати труднощі, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Особлива подяка тренерам Омельченку В’ячеславу Валерійовичу та Сліпчику Юрію Олександровичу.

То ж побажаємо нашим спортсменам гідно представити Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду та Вінницьку область на чемпіонаті з футзалу в м. Київ.

Leave a reply