Мистецький тиждень у «Проліску»

У КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» було проведено «МИСТЕЦЬКИЙ ТИЖДЕНЬ». Головним завданням проведення мистецького тижня було залучення дітей, батьків та працівників до світу мистецтва. З метою ознайомлення дітей із різними видами мистецтва – запрошено мистецькі колективи.

Мистецький тиждень було приурочено до 30 – річчя дошкільного закладу.

Програма тижня передбачала проведення мистецьких заходів щоденно. Найяскравішими серед них стали такі заходи та зустрічі:

Понеділок:

  • Лялькова вистава «Лисичка сестричка та Вовк – панібрат» Вінницького обласного лялькового театру «Золотий ключик».
  • «Різдвяна майстерня»: діти виготовляли малюнки, аплікації різними техніками та із різних матеріалів на зимово – різдвяну тематику.
  • «Медове печиво»: працівники закладу випікали та розмальовували різдвяне медове печиво, виготовляли подарункові пакетики та пакували різдвяні подарунки захисникам України. Подарунки, разом із дитячими роботами, передано волонтерам.

Вівторок:

  • Концерт «Коли душа співає» вокального ансамблю «Соняхи», музичний керівник Скарбовійчук В.В.

Середа:

  • Вертеп – фест «Україна колядує»: проведено фестиваль колядок, щедрівок та різдвяних пісень. Усі діти отримали гостинці за колядування – щедрування та влаштували святкове чаювання.

Четвер:

– Концерт «З днем народження!!!»: проведено свято Дня народження закладу. Діти та працівники закладу зустрічали гостей та отримали подарунки від міської ради, управління освіти, Ради закладу.

Як на справжньому дитячому дні народження були іменинні свічки, феєрверки, іменний торт, коровай та іменинні калачі. Закінчилось свято веселою дискотекою.

Пятниця:

  • Музично – театралізоване дійство «Що третій же празник – святе Водохреща»: дітям та дорослим було представлено традиції святкування Водохреща. В цей день діти смакували млинцями із медом.

Проотягом тижня педагогічні працівники також проводили заняття, ігри, розваги художнього циклу, на прогулянках грали в українські народні ігри.

Leave a reply