На 18 засіданні виконавчого комітету обговорювались питання про готовність житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

На 18 засіданні виконавчого комітету обговорювались питання про готовність житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років
21 жовтня 2021 року відбулось засідання 18-го виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання, на якому було розглянуто 17 питань.
Члени виконкому заслухали питання «Про готовність житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років». Доповідав з даного питання заступник начальника управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Олександр Телевань.
Окремо було заслухано питання про готовність до опалювального сезону підприємств та закладів соціальної сфери. З інформацією про стан готовності медичних підприємств, закладів освіти та культури виступили заступник головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Людмила Живега, в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради Тетяна Никитюк, начальник управління освіти міської ради Світлана Крот, начальник управління культури міської ради Юлія Весна.
Члени виконавчого комітету відповідно до заяв громадян надали дозвіл на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення, затвердили склад комісії з питань встановлення меморіальних, пам’ятних, анотаційних дощок та пам’ятних знаків, пам’ятників та монументів на території Іллінецької міської територіальної громади, погодили Статут громадського формування «З охорони громадського порядку міста Іллінці».
Було розглянуто ряд питань за результатами засідання комісії із захисту прав дитини при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради.
Leave a reply