На гостину до Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що несе у кожну родину добро, світло й  найкращі  сподівання.
Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки.
19 грудня саме зі святкування дня Святого Миколая, яке відбулось в районному будинку культури, розпочалися новорічні та різдвяні свята на Іллінеччині.
На гостину до Святого Миколая було запрошено діток, які залишились без батьківського піклування, дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дітей, чиї батьки захищали територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України, дітей з особливими освітніми потребами та діток з багатодітних і прийомних родин.
Шанують народні традиції і керівники Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Розуміють: майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.
На свято завітали почесні гості: голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Вони привітали діток з Миколаєм, з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, радості, щасливої долі, здійснення всіх мрій та якомога більше усмішок.
Як і має бути в цей день, усі маленькі учасники святкового дійства отримали солодкі дарунки. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування шкільного віку з міського бюджету було вручено матеріальну допомогу на суму 13000 грн.
Цікаву концертну програму та гарний настрій подарували маленьким глядачам юні таланти Центру дитячої та юнацької творчості Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 міської ради, дитячого зразкового танцювального колективу «Фантазія» районного будинку культури.
Організатори свята та юні артисти подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах дітей.
 
Leave a reply