На гостину до Святого Миколая

Миколай Чудотворець був і залишається одним з найбільш шанованих у народі святих. Його ікони були в кожній оселі, і саме він обдаровував подарунками «чемних і слухняних діточок». Саме тому вони чекають цього свята з особливим нетерпінням, бо щиро вірять, що добрий Покровитель допоможе здійснити їхні найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі.
19 грудня в міський будинок культури на гостину до Святого Миколая було запрошено дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дітей, чиї батьки захищали територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України, дітей з особливими освітніми потребами та діток з багатодітних родин.
Привітали усіх присутніх зі святом Іллінецький міський голова Володимир Ящук та заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко.
“Діти покладають на Миколая особливі надії, адже щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити їхні мрії, – зауважив у своєму виступі міський голова.- Тож нехай Святий Миколай Чудотворець дарує вам втілення найзаповітніших бажань та міцне здоров’я! А ми дорослі в свою чергу докладемо всіх зусиль, щоб створити якнайкращі умови для вашого навчання та розвитку. І теж працюватимемо, щоб здійснювати ваші мрії”.
Віктор Нечипоренко побажав дітям і дорослим у ці святкові дні миру, світла, добра та, щоб Господь Бог оберігав усіх дітей і нашу Україну.
Приймали дітлахи щирі вітання та побажання й від Святого Миколая. Цікаву концертну програму та гарний настрій подарували маленьким глядачам юні таланти Центру дитячої та юнацької творчості Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, зразкового аматорського хореографічного колективу «Фантазія», дитячого зразкового танцювального колективу «Ілляночка».
Як і має бути в цей день, усі маленькі учасники святкового дійства отримали солодкі дарунки. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, шкільного віку з міського бюджету було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 12500 грн.
Організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітей, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до народних традицій.

 

Leave a reply