На гостину до Святого Миколая

З давніх – давен  християни різних церков особливо вшановують Святого Миколая Чудотворця. Саме він опікується воїнами, водіями і мандрівниками, допомогає бідним; є покровителем дітей та студентів, моряків і  торговців.

Це свято  в Україні є особливо бажаним для  дітей. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня, Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Цей день вони чекають з особливим нетерпінням, бо щиро вірять, що добрий покровитель допоможе здійснити їхні найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі.

19 грудня саме зі святкування дня Святого Миколая, яке відбулось в районному будинку культури, розпочалося відзначення на Іллінеччині циклу новорічних та різдвяних свят.

На гостину до Миколая Чудотворця було запрошено діток, які залишились без батьківського піклування, дітей, котрі постраждали від наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС, дітей, чиї батьки захищали територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України.

Завітали на свято голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради  Віктор Нечипоренко, заступник Іллінецького міського  голови  Людмила Трохимець. Вони привітали діток зі святом Миколая, з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажали міцного здоров’я, радості,  щасливої долі, здійснення всіх мрій  та  якомога більше усмішок.

Як і має бути в цей день, усі маленькі учасники святкового дійства отримали  солодкі дарунки. Дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, шкільного віку було вручено матеріальну допомогу, на виплату якої з  бюджету міської об’єднаної територіальної громади виділено 8000 грн.

Цікаву концертну програму та гарний настрій  подарували маленьким глядачам юні таланти Іллінецького центру дитячої та юнацької творчості, дитячого зразкового танцювального колективу «Фантазія» Іллінецького районного будинку культури.

Організатори свята та юні артисти подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та новорічний настрій у душах маленьких іллінчан.

Leave a reply