На Іллінеччині відбулось покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи

На Іллінеччині відбулось покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Щороку воно відзначається 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.
Напередодні цієї дати, сьогодні, 19 листопада, на Іллінеччині відбулися пам’ятні заходи.
У зв’язку з карантинними обмеженнями «червоного» рівня епідемічної небезпеки, у заходах взяла участь обмежена кількість осіб.
Квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та пам’ятника іллінчанам, які загинули, захищаючи суверенітет і незалежність нашої держави, поклали Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, секретар міської ради Ірина Колтунова, заступники міського голови та керуюча справами виконавчого комітету міської ради, працівники міської ради.
Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на Сході України воїнів. Вони залишаються в пам’яті іллінчан назавжди, є гордістю і прикладом для майбутніх поколінь.
У цьому році відзначення Дня Гідності та Свободи відбувається під гаслом «ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ».
Таке гасло символізує зв’язок чотирьох знаменних віх національної історії – Української революції 1917–1921 років, Помаранчевої Революції 2004 року, Революції Гідності 2013–2014 років та нинішнього героїчного захисту громадянами України незалежності та територіальної цілісності своєї держави, геополітичного вибору українського народу.
Leave a reply