На Іллінеччині відзначено День Гідності та Свободи

21 листопада з нагоди Дня Гідності і Свободи України біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на центральній площі міста зібралось чимало  іллінчан: керівники району та міської об’єднаної громади, учасники Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, студентство, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на сході України,   представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, делегації від трудових колективів підприємств, організацій, установ міста,  духовенство, громадські активісти, аби згадати про доленосні події початку XXI століття, коли українці боролись за своє право жити у незалежній європейській демократичні державі…

Усі разом, у спільній молитві, яку провели Священики Української Православної Церкви Київського Патріархату, пом’янули загиблих Героїв Небесної Сотні та всіх борців за вільну, незалежну, єдину Україну. Вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання.

До учасників мітингу-реквієму з патріотичними промовами звернулись голова районної державної адміністрації Андрій Лисак та активна учасниця  подій Революції Гідності, волонтер Світлана Лукашенко.

Квіти пам’яті від вдячних краян лягли до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятника  сучасним воїнам-визволителям, які віддали своє життя за свою рідну землю. Їх імена, їх подвиг назавжди залишиться у серцях іллінчан.

Leave a reply