На Іллінеччині відзначили День Соборності України

На Іллінеччині відзначили День Соборності України

22 січня в Україні відзначають День Соборності. Саме цього дня 1919 року на Софійській площі в Києві було оприлюднено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну державу.

Акт возз’єднання став реальним втіленням вікової мрії мільйонів українців про свою суверенну країну.

Сьогодні, 21 січня, з нагоди Дня Соборності України в Іллінцях біля пам’ятника Великому Кобзарю відбулись урочистості, участь у яких взяли керівництво міста, працівники міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, учасники бойових дій на Сході України, представники громадськості.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять учасників АТО/ООС, Героїв Небесної Сотні та усіх патріотів, котрі віддали своє життя за незалежну соборну Українську державу.

З вітальним словом до учасників урочистостей звернувся міський голова Володимир Ящук. У своїй промові Володимир Миколайович наголосив, що Україна – єдина країна, й від праці кожного з нас, любові та віри в свою державу й свій народ, залежить її розвиток та процвітання.

Міський голова побажав усім іллінчанам добробуту і миру, успіхів і здобутків на благо рідної громади та незалежної України.

З нагоди Дня Соборності грамотами Іллінецької міської ради та цінними подарунками було відзначено іллінчан, учасників бойових дій у зоні АТО/ООС.

Учасники урочистого заходу поклали квіти до пам’ятника іллінчанам, котрі загинули на Сході України, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятника Тарасу Шевченку.

Leave a reply