На Іллінеччині відзначили День Української Державності

На Іллінеччині відзначили День Української Державності
Сьогодні, 28 липня, в Україні, вперше, відзначається День Української Державності.
Українське державотворення бере початок від заснування міста Києва та подій, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира. Понад тисячу років тому, він прийняв християнство, що стало для України цивілізаційним вибором.
Саме на вшанування видатного державотворця – Київського князя Володимира Великого, в День Хрещення Київської Русі-України – 28 липня – встановлено День Української Державності.
Цим святом Україна також засвідчує повагу до інших національних діячів і борців за державність та незалежність України, без яких не було б вільної української держави – Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського.
Визначальною цінністю українців є прагнення свободи та самостійності. І сьогодні ми знову змушені виборювати свою волю, свою державність.
Керівництво міста, працівники міської ради, військові, голови ветеранських організацій міста та громади, молодь взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України на площі перед Дошкою пошани Іллінецької міської територіальної громади.
Після урочистого підняття Державного Прапора України присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляків-Захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
На завершення заходу відбулося покладання квітів до памʼятних знаків Героїв Небесної Сотні та іллінчанам, які віддали своє життя за незалежність, соборність та територіальну цілісність України, памʼятника Тарасу Шевченку.
Берегти єдність зараз, працювати задля Перемогу – це найважливіше національне завдання, яке ми обов’язково виконаємо.
Ми єдині, хоробрі та сильні. І ми обов’язково переможемо!
Україна була, є і буде!
Слава Україні!
Leave a reply