На Іллінеччині вшанували пам'ять партизанів та підпільників

На Іллінеччині вшанували пам'ять партизанів та підпільників

Щороку 22 вересня, відповідно до Указу Президента України від 30 жовтня 2001 року                 №1020/2001 «Про день партизанської слави», в Україні відзначають День партизанської слави.

Один із центрів партизанської боротьби на Поділлі був на Іллінеччині, де боротьбу з ворогом вели підпільні групи і організації, партизанські загони та з’єднання. Саме тут багато славних воїнів, у нерівній боротьбі з нацизмом, знайшли свій вічний спочинок.

Заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, староста Василівського старостинського округу Петро Гринчук та працівники міської ради відвідали сьогодні, 22 вересня, місця партизанської слави та поклали квіти до партизанських могил у Василівському лісі.

Вшанування пам’яті захисників рідної землі, які у суворий воєнний час боролися з нацистами у глибокому тилу ворога, пам’яті земляків, яких розстріляли, закатували за допомогу партизанам і підпільникам є нашим обов’язком, адже їх безсмертний подвиг – приклад патріотизму, незламного духу та безмежної любові до своєї Батьківщини.

Leave a reply