На Іллінеччині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня  в Україні вшановують героїв-рятувальників, які приборкали ядерну стихію Чорнобиля. Цього  дня  ми  вклоняємося мужності, самовідданості та високому професіоналізму ліквідаторів,  віддаємо шану всім тим, хто ціною власного здоров’я й життя захистив кожного з нас й увесь світ від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Традиційно у цей день біля пам’ятного знака біля пам’ятного знака загиблим та померлим чорнобильцям, жертвам Чорнобильської катастрофи  відбувся мітинг-реквієм.

Зі словами вдячності до учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Любаревич, перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик, голова районного громадського об’єднання «Союз Чорнобиль України» Василь Погребняк.

«Багато хто з  учасників мітингу пам’ятає, як 31 рік тому у наше життя увірвалась Чорнобильська трагедія. Ми не розуміли тоді всіх масштабів цієї катастрофи. Кожний з учасників  ліквідації ціною свого здоров’я та подекуди і життя, зупинив поширення радіації. Сьогодні, у цей день, ми маємо згадувати не лише тих, хто відійшов у краще життя, а й дякувати нашим землякам, які живуть поряд з нами. Ми повинні  пам’ятати про героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і передати цю пам’ять нашим дітям. Такі трагедії не закінчуються одним днем. І ми повинні робити все, щоб у майбутньому такі страшні речі не повторювались», – зазначив перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

Керівники району та міста вручили ліквідаторам аварії на ЧАЕС Подяки районної державної адміністрації та районної ради, міської ради.

Пам’ять іллінчан-учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які пішли передчасно з життя, залишивши по собі гострий біль втрати та світлий спомин вдячних сучасників, учасники мітингу-реквієму вшанували хвилиною мовчання. До підніжжя пам’ятника лягли квіти вдячності та шани.

Leave a reply