На Іллінеччині з робочим візитом перебував заступник голови обласної державної адміністрації Василь  Броварник

Вчора, 22 лютого, відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрація за підсумками соціально-економічного розвитку району у 2017 році, участь в якому взяв заступник голови обласної державної адміністрації Василь  Броварник.

По завершенні колегії Василь Михайлович ознайомився з роботою комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради. Міський голова Володимир Ящук розповів, що за минулий рік було чимало зроблено в напрямку модернізації виробничої бази комунального підприємства та покращення умов праці комунальників. Збудовано боксовий гараж  на 6 машиномісць, критий павільйон для автотранспорту та тракторної техніки, облаштовано  побутові та душові кімнати для працівників підприємства, завершено будівництво котельні, яка обігріватиме тепличне господарство та побутові приміщення, придбано спецтехніку та необхідний інвентар. Для того, аби мати свій посадковий матеріал для озеленення населених пунктів громади, що значно дешевше, аніж купувати, на базі комунального підприємства створено невелике тепличне господарство. Одна теплиця вже функціонує, інша запрацює найближчим часом. Заступник голови обласної державної адміністрації поспілкувався з комунальниками, поцікавився як їм працюється та висловив сподівання, що підприємство й надалі успішно розвиватиметься.

Далі Василь Броварник разом з головою райдержадміністрації Андрієм Лисаком та головою районної ради Віктором Нечипоренком побували на майданчику, де триває будівництво сміттєсортувального комплексу потужністю переробки 120 тонн за добу. Кошти на реалізацію проекту виділяються з обласного Фонду охорони навколишнього середовища та бюджету міської об’єднаної територіальної громади. Володимир Ящук поінформував заступника голови облдержадміністрації про хід будівництва: проведено благоустрій території, облаштовано  фундамент, встановлено металеві конструкції  для монтування стін та даху виробничого корпусу, встановлено лінію електропередачі та трансформаторну підстанцію потужністю 49 кВт, завершено будівництво артсвердловини та ін.  Спільно було обговорено подальші етапи будівництва та можливі строки введення  експлуатацію сміттєсортувального комплексу.

Leave a reply