На оперативній нараді обговорювалося питання підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2021 – 2022 років та забезпечення паливом на зиму

На оперативній нараді обговорювалося питання підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2021 – 2022 років та забезпечення паливом на зиму
4 жовтня Іллінецький міський голова Володимир Ящук провів щотижневу оперативну нараду за участі секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету, старост, начальників управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних підприємств та керівників організацій, установ, директорів загальноосвітніх шкіл та завідувачів дошкільних навчальних закладів.
 
У ході наради обговорювались питання щодо стану підготовки закладів освіти до опалювального періоду 2021 – 2022 років та забезпечення паливом на зиму.
 
Керівники освітніх закладів поінформували про стан справ по кожній школі та дитячому садочку. Так, забезпеченість твердим паливом на опалювальний період по школах становить – 70% до потреби, по закладах дошкільної освіти – 82%.
 
Управлінням освіти міської ради вжито відповідні організаційні заходи щодо безперешкодного початку опалювального сезону, підписані акти готовності закладів до роботи в опалювальний період.
 
«До кінця цього тижня усі заклади освіти, в яких встановлені твердопаливні котли, мають бути забезпечені паливом у необхідній кількості, – наголосив міський голова. – Досить непростим у фінансовому плані є питання, як будемо утримувати заклади освіти, де газове опалення, оскільки ціна на газ суттєво підвищилася й тих коштів, що ми передбачали на зимові місяці не вистачить. Важко говорити про конкретні цифри, оскільки досі не маємо чіткої інформації, скільки вартуватиме куб газу. Однак, безумовно, зробимо все можливе, щоб забезпечити належний температурний режим у кожному з навчальних закладів. Сьогодні у тих дошкільних установах, які опалюються дровами, необхідно вже пропалювати, щоб забезпечити комфортну температуру, адже здоров’я дітей – найголовніше.
 
За результатами наради були дані окремі доручення, визначено ряд заходів, які необхідно вжити з метою забезпечення своєчасної підготовки закладів освіти до зими.
Leave a reply