На порядку денному – питання підготовки закладів соціальної сфери до зими

Сьогодні перший заступник міського голови Олег Дмитрик провів щопонеділкову оперативну нараду за участі заступників міського голови, секретаря міської ради, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання» Іллінецької міської ради. На нараді було заслухано питання «Про  забезпечення закладів освіти та охорони здоров’я міської об’єднаної територіальної громади паливом на зиму». Інформували з даного питання: головний лікар комунального  закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок та   заступник начальника управління освіти  міської ради  Олексій Животівський.

Зокрема, головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок повідомив, що амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти, котрі опалюються альтернативними видами палива, забезпечені паливом на зиму. Бюджетні кошти для придбання палива не використовувались. Опалюватимуться медичні установи дровами, котрі були заготовлені під час проведення заходів з благоустрою у населених пунктах об’єднаної громади.

Що стосується закладів освіти, то 70% навчальних закладів, котельні яких працюють на твердому  паливі, вже мають необхідний запас палива. На даний час заготовлено понад 500 метрів кубічних дров, з яких 108 метрів кубічних заготовлені у ході  заходів з благоустрою та за рахунок спонсорської допомоги. Завдячуючи проведеній організаційній роботі в.о. старости сіл  Василівка та Кабатня Петра Гринчука за підтримки фермерського господарства «Агро – 1» дровами на весь опалювальний сезон забезпечена Василівська школа, частину дров завезено і в Іллінецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1. Спільними зусиллями старостату сіл Красненьке та Лиса Гора й управління освіти міської ради стовідсотково забезпечені паливом  Лисогірська школа та дитячий садочок у Красненькому. Старі тополі, які були зрізані біля Жорнищенської ЗОШ І-ІІІ, вже розпиляні й також будуть використані для опалення цього навчального закладу.

Перший заступник міського голови вкотре наголосив на необхідності економного споживання енергоносіїв та впровадження заходів з енергозбереження в закладах соціальної сфери та бюджетних установах.   Він зауважив, що це одне із пріоритетних завдань у ході підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років. Для того, аби зекономити бюджетні кошти, всі сухі дерева, гілки, зрізані під час санітарних розчисток придорожніх смуг  у місті та ближніх села, було перебито на щепу, протягом літніх спекотних місяців вона була належним чином просушена, тож тепер вже справа управління освіти організувати підвіз цього палива до навчальних закладів. Вже до осені потрібно подбати  й про будівництво навісів чи складських приміщень для дров та інших альтернативних видів палива, аби паливо, яке буде завозитись, не лежало просто неба й не мокло під дощем і снігом.

Leave a reply