На порядку денному питання підготовки закладів освіти до нового навчального року

У понеділок, 13 серпня, міський голова Володимир Ящук провів  нараду за участю заступників міського голови, начальника фінансового управління міської ради, в.о. старост, керівників навчальних закладів об’єднаної громади, на якій йшлося про підготовку закладів освіти до нового 2018-2019 навчального року.

Чималу увагу під час наради було приділено питанню підготовки закладів освіти до опалювального сезону. За інформацією управління освіти міської ради, на даний час стовідсотково забезпечені твердим паливом Лисогірська та Василівська філії, Красненьківська  та Жорнищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пархомівський, Володимирівський, Красненьківський та Жорнищенський дошкільні навчальні заклади. Інші заклади забезпечені частково.

Перший заступник міського голови Олег Дмитрик акцентував увагу учасників наради на тому, що цей рік стане особливим, адже стартує проект «Нова українська школа» – і не просто як пілотний проект по окремих школах, а всі першокласники та початкова школа будуть навчатися за новою концепцією. Це нове середовище, в якому діти зможуть дійсно комфортно навчатися.

За результатами обговорення зазначеного питання, міський голова Володимир Ящук дав доручення начальнику  управління освіти міської ради та керівникам закладів освіти громади щодо забезпечення належної підготовку дошкільних навчальних закладів та шкіл до нового навчального року та опалювального сезону.

З 13 по 17 серпня буде буде проведено перевірку готовності закладів освіти до роботи в новому 2018-2019 навчальному році.

 

Leave a reply