На порядку денному питання підготовки закладів освіти до роботи в опалювальний  період 2018-2019 н.р. 

11 червня 2018 року відбулася щопонеділкова оперативна нарада у міського голови Володимира Ящука за участі заступників міського голови Олега Дмитрика та Людмили Трохимець, начальника управління освіти, в.о. старост, керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, позашкілля.

Головне питання, що розглядалось, – підготовка закладів освіти до роботи в опалювальний  період 2018-2019 н.р.  Іллінецький міський голова Володимир Ящук акцентував увагу учасників наради на те, що дане питання потребує посиленого контролю і координації дій. Сьогодні кожен в.о. старости, керівник закладу освіти, начальник управління освіти несе відповідальність за заготівлю дров по об’єктах, належну підготовку закладів освіти до нового навчального року та опалювального періоду.

Перший заступник міського голови Олег Дмитрик закцентував увагу на тому, що на увесь опалювальний період заготовлено дрова у Пархомівському та Володимирівському дошкільному навчальному закладах, Василівській та Лисогірській школах-філіях. Станом на 11.06.2018 р. заготовлено дров по закладах освіти 32% від тендерного договору.  Заготовлено власними силами 107,6 м3 дров по закладах освіти об’єднаної громади.

Управлінням освіти міської ради проведено аналіз використання палива закладами освіти,  виведено залишки та потреба палива на наступний сезон. Проаналізовано вартість опалювального сезону у навчальних закладах з різними видами палива. Олег Вікторович зазначив, що сьогодні найдешевшим паливом є дрова.    А тому необхідно по селах максимум заготовити самим дрова, щоб  на зекономлені кошти поліпшити матеріально – технічну базу закладу освіти. Перший заступник міського голови повідомив, що необхідно спільно працювати в даному напрямку роботи влітку, слідкувати також за якістю продукції (дров), що поставляється.

Керівники навчальних закладів мали можливість висловити свої пропозиції та обговорити моменти, які їх цікавили.

Leave a reply