На сесії міської ради затверджено розмір місцевих податків і зборів на 2020 рік

21 червня відбулась 48 сесія міської ради 8 скликання. Відповідно до вимог чинного законодавства на сесії було ухвалено рішення про встановлення місцевих податків і зборів, яке вступає в дію з 1 січня 2020 року. Так, депутати міської ради затвердили ставки єдиного податку, податку на майно та земельного податку, розмір яких залишатиметься переважно на рівні минулого року. Варто зауважити, що  прийняті раніше пільги, будуть збережені й у 2020 році.

Окрім цього, рішенням сесії міської ради встановлено ставки туристичного збору на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, оскільки сьогодні проводиться активна робота у напрямку розвитку туристичної галузі та популяризації цікавих туристичних об’єктів нашого краю.

Депутати також погодили внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та передачу коштів між бюджетами, що дасть можливість забезпечити реалізацію важливих для розвитку громади проектів. Так, кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних будуть спрямовані на оплату проведених робіт з ремонту дороги по вулиці Кутузова та ділянки дороги по вулиці Ватутіна, асфальтування дороги по вул.Заводська, будівництво водогону по вулиці Морозівська у м.Іллінці. Кошти, що надійшли з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у розмірі 2,2 мільйона гривень будуть використані на придбання обладнання для виробництва піщано-полімерної плитки з пластикових відходів. Також з державного бюджету надійшли кошти на придбання шкільного автобуса, обладнаного місцями для дітей з особливими потребами. Кошти з обласного бюджету, на фінансування проекту, який було визначено переможцем 16 обласному конкурсі розвитку територіальних громад, відповідно до цільового призначення були розподілені на придбання та встановлення спортивних майданчиків в селах Хрінівка, Красненьке та м.Іллінці, впровадження заходів з енергомодернізації сільського будинку культури с.Сорока. Усі ці проекти будуть реалізовуватись за співфінансування з бюджету міської об’єднаної територіальної громади.

Як завше засідання сесії пройшло конструктивно та ефективно за високої активності депутатів.

Більш детально із матеріалами щодо розміру місцевих податків і зборів можна ознайомитися на сайті Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

Leave a reply