На Вінниччині лабораторно підтверджено 151 випадок захворювання на COVID – 19

Про загальну ситуацію в області щодо рівня захворюваності на СOVID – 19 поінформував Владислав Скальський під час брифінгу, який сьогодні відбувся у Могилів-Подільській ОЛІЛ.

«За інформацією Вінницького обласного лабораторного Центру МОЗ України, станом на 11 квітня в області з початку спостережень зареєстровано 295 підозр на коронавірусну інфекцію. На сьогодні ми маємо 151 лабораторно підтверджений випадок COVID – 19, в тому числі у 10 дітей, четверо з них – з м.Гайсина, троє – з м.Вінниці. У Чернівецькому районі на коронавірус захворіла одна дитина – це Павлик, який зараз перебуває у Могилів-Подільській окружній лікарні інтенсивного лікування. Також по одному випадку захворювання на COVID – 19 зафіксовано у дітей з Вінницького та Томашпільського районів», – зазначив Владислав Скальський.

Лабораторно підтверджені випадки COVID – 19 зареєстровані: у місті Вінниці – 80, у Тростянецькому районі – 14; в Гайсинському та Вінницькому районах – по 11 випадків, у Калинівському, Немирівському, Ямпільському районах – по 4, в Жмеринському, Козятинському, Погребищенькому, Томашпільському, Хмільницькому районах – по 3, у Крижопільському, Липовецькому районах – по 2, у місті Ладижин, а також в Барському, Тиврівському, Чернівецькому районах зареєстровано по одному випадку.

«На сьогодні у лабораторіях обласного Центру вже зроблено 2287 ПЛР-тестів, завдяки чому і вдалося визначити 151 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію. Залишок ПЛР-тестів розрахований на проведення 4400 тестувань. Найближчим часом ми отримаємо додаткові тести на полімеразну ланцюгову реакцію, а також ПЛР-тести будуть закуплені обласним лабораторним Центром МОЗ», – зауважив Владислав Скальський.

Leave a reply