На Вінниччині лабораторно підтверджено 279 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Сьогодні, 16 квітня, під час традиційного онлайн брифінгу голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського, оприлюднено актуальні відомості щодо випадків захворювання на Вінниччині.

Так, керівник регіону зазначив, що в області, з початку спостережень, зареєстровано 464 підозри на коронавірусну інфекцію, 279 випадків – це підтверджений коронавірус, в тому числі у вісімнадцяти дітей (м. Вінниця – 9 дітей, м. Гайсин – 4 дитини, Літинський, Чернівецький, Вінницький, Томашпільський та Тростянецький райони – по одній дитині).

За його словами, лабораторно підтверджені випадки вже зареєстровані у 24 адміністративних одиницях області (м. Вінниця – 119 осіб, Калинівський район – 56, Тростянецький та Вінницький райони по 15 осіб, Гайсинський район – 11 осіб, Погребищенський район – 9, Козятинський район – 7, Барський – 6 осіб, Немирівський, Жмеринський та Ямпільський райони по 5 випадків, Літинський та Хмільницький райони – по 4, Томашпільський та Липовецький по 3, Крижопільський, Могилів-Подільський і Мурованокуриловецький – по 2 випадки, м. Ладижин, Тиврівський, Тульчинський, Оратівський, Чернівецький та Іллінецький райони – по одному випадку).

Владислав Скальський повідомив, що в осередках спалаху було обстежено 465 осіб із підозрою на захворювання, а також 3100 хворих на пневмонію та контактних осіб, в тому числі, значну кількість медпрацівників.

Він зазначив, що на даний час в лабораторіях Обласного Лабораторного центру в наявності діагностичних тестсистем для дослідження біоматеріалів методом полімеразно-ланцюгової реакції на 2600 осіб.

«Ми очікуємо на нові централізовані поставки тестсистем, а також власні закупівлі обласного лабораторного центру», – запевнив посадовець.

Голова ОДА повідомив, що загалом з початку карантину Обласний Лабораторний центр дослідив 3595 ПЛР-тестів.

«Маємо хорошу новину – станом на зараз 15 осіб на Вінниччині офіційно одужали, їх ПЛР-тести двічі показали негативний результат. Відтак, кількість активних випадків захворювання складає 264 особи станом на сьогодні. Усім пацієнтам зичу швидкого одужання та міцного здоров`я!», – зазначив Владислав Скальський.

Керівник регіону повідомив, що маленький Павлик з м. Могилів-Подільський продовжує своє лікування в м. Вінниця, в обласній дитячій лікарні, під наглядом лікарів і найголовніше – коронавірус було подолано.

«Зараз триває складний, і, на жаль, повільний процес відновлення організму дитинипісля хвороби. Дякую усім тим, хто підтримував хлопчика і продовжує це робити. Від себе можузапевнити, що ми максимально сприятимемо його швидкому одужанню!», – наголосив Владислав Скальський.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит
 
 
Leave a reply